STSport

Oto kolejne zestawienie, które odbędzie się na gali MMA Attack 4. W starciu czołowych polskich piórkowych zmierzą się Krzysztof Klaczek i Marcin Wrzosek.

Krzysztof Klaczek to zawodnik Shooters Konin. 24-latek w listopadzie 2012 roku pokonał Marcina kabata i potwierdził swoją pozycję na krajowym podwórku. Klaczek legitymuje się bilansem 5-2, a cztery walki wygrywał przed czasem. Zawodnik ten dobrze czuje się w parterze, ale także walka w stójce nie jest mu obca. Krzysztof obecnie ciężko pracuje, by 26 października pokazać się widzom z jak najlepszej strony.

Jego rywalem w Ergo Arenie będzie 26-letni Marcin Wrzosek, który reprezentuje dwa kluby – polski Fighting Division Bydgoszcz oraz angielskie Bushido Nottingham. Wrzosek większość walk toczył na Wyspach, ale znany jest także polskim fanom chociażby z występu na gali Fighters Arena 7. „Polish Zombie” dał się poznać jako zawodnik efektowny, który idzie do przodu i nie boi się wymiany ciosów. W Anglii jego walki dwukrotnie były nagradzane tytułem walki wieczoru, a jego krwawy bój z Adamem Stevensonem to kwintesencja MMA.

Liczymy na to, że Krzysztof i Marcin także 26 października w Ergo Arenie pójdą na całość i zapewnią widzom niezapomniane emocje. Bilety na galę MMA Attack 4 można nabywać za pośrednictwem Eventim.pl

Trailer gali MMA Attack4

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.