STSport

W sobotę 9 kwietnia o 18:00 rozpocznie się w FightBox HD bezpośrednia transmisja z gali kickboxingu i MMA z cyklu King of Kings, odbywającej się w Kiszyniowie, stolicy Mołdawii.

KOK Moldova

Już wkrótce KOK ponownie zawita do jednej z najważniejszych dla siebie aren – w mołdawskim Kiszyniowie. To będzie jedna z najmocniej obsadzonych gal w tym roku, z sześcioma emocjonującymi walkami, w których wystąpią zawodnicy z siedmiu krajów świata, w tym dwoje Polaków. W walce wieczoru niepokonany jak na razie Vlad Popovsky z Mołdawii spróbuje odebrać pas Bushido Championship MMA w kategorii do 77 kg Mindaugasowi Verzbickasowi z Litwy. Warto też zwrócić uwagę na kickbokserskie starcie w wadze do 95 kg: weteran King of Kings, Rumun Robert Dorin zmierzy się z Marokańczykiem Noah Chahboune. Ciekawie zapowiada się również walka rozpoczynającej dopiero karierę Polki Klaudii Pawickiej (Nastula Team) z lokalną mołdawską faworytką Nadejdą Kantsir.

Pełna karta walk:

-51 kg, kickboxing
Klaudia Pawicka (Polska) vs. Nadejda Kantsir (Mołdawia)

-71 kg, kickboxing
Łukasz Pławecki (Polska) vs. Alexandru Prepelita (Mołdawia)

-95 kg, kickboxing
Vasil Ducar (Czechy) vs. Alexandru Burduja (Mołdawia)

-77kg kg, kickboxing
Alexei Liubcenko (Ukraina) vs. Serghei Morari (Mołdawia)

-95 kg, kickboxing
Noah Chahboune (Maroko) vs. Robert Dorin (Rumunia)

-77 kg, MMA Bushido Championship Fight, MMA
Mindaugas Verzbickas (Litwa) vs. Vlad Popovsky (Mołdawia)

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, gromadzące w największych arenach światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Oprócz bezpośredniej transmisji na kanale FightBox HD w przeszło 40 krajach na całym świecie, galę będzie można zobaczyć na żywo także w Internecie: w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view już za 3,99 € na fightboxlive.com.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.