STSport

Kickbokserski cykl King of Kings Hero’s Series wraca do Mołdawii już w sobotę 1 października. Bezpośrednia transmisja z Kiszyniowa rozpocznie się na kanale FightBox HD o godz. 18:00.

king-of-kings

Gala King of Kings oznacza pełne trybuny, świetną rozrywkę i niesamowite walki. Jesienna edycja KOK to siedem pojedynków na najwyższym poziomie i z międzynarodową obsadą. W walce wieczoru jeden z najbardziej uznanych fighterów KOK Christian Dorel (32-7, 16 KO) z Mołdawii zmierzy się ze wschodzącą gwiazdą z Polski, Denisem Wosikiem (22-1, 8 KO), który bliski jest przebicia się na światowe ringi. To nie jedyne starcie Polaka z przedstawicielem gospodarzy. Łukasz Lipniacki (16-3) ze stołecznego klubu Garuda z przewagą doświadczenia, wzrostu i zasięgu nie powinien mieć kłopotu z Nicolae Carausem (1-0), który ma za sobą jedynie debiutancką – choć udaną – zawodową walkę. Warto też zwrócić uwagę na pojedynek kobiet: Esma Hasshass (4-2) ze słynnego holenderskiego gymu Hemmer powalczy z Mołdawianką Nadejdą Kantsir (2-0).

Pełna karta walk (wszystkie kickboxing wg. zasad KOK):

Walka wieczoru.

  • -71 kg: Denis Wosik (Polska) vs. Cristian Dorel (Mołdawia)

Pozostałe.

  • -77 kg: Ilias Abdulaziev (Rosja) vs. Denis Apavaloae (Mołdawia)
  • -85 kg: Sercan Kalfa (Turcja) vs. Aurel Ignat (Mołdawia)
  • -84 kg: Łukasz Lipniacki (Polska) vs. Nicolae Caraus (Mołdawia)
  • -71 kg: Vjaceslav Tevinsh (Łotwa) vs. Alexandru Prepelita (Mołdawia)
  • -51 kg: Esma Hasshass (Holandia) vs. Nadejda Kantsir (Mołdawia)
  • -71 kg: Florin Lambagiu (Rumunia) vs. Denis Teleshman (Mołdawia)

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, gromadzące w największych arenach światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautami – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Oprócz bezpośredniej transmisji na kanale FightBox HD w przeszło 40 krajach na całym świecie, galę będzie można zobaczyć na żywo także w Internecie: w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live oraz w systemiepay-per-view już za 3,99 € na fightboxlive.com.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.