STSport

Tomasz Adamek jest wybitnym pięściarzem. Urodził się 1 grudnia 1976 roku w Żywcu. W kategorii półciężkiej był mistrzem świata WBC, a w wadze juniorciężkiej mistrzem świata IBO i IBF.

.

W wadze ciężkiej do której przeszedł później wygrał 9 walk i przegrał tylko jedną z Witalijem Kliczko. Ma w tej chwili dwa pasy mistrzowskie IBF North America i IBF International. Przed nim kolejny pojedynek z Stevem Cunnighamem. Jest również pierwszym Polakiem w historii, który otrzymał nagrodę imienia Muhammada Alego „Muhammad Ali Giant Athlete Award” za wybitne osiągnięcia sportowe i postawę poza ringiem.Został również uhonorowany pasem mistrzowskim magazynu The Ring.Tomasz Adamek oprócz działalności sportowej mocno angażuje się w akcje charytatywne, oddaje swoje rzeczy na licytację dla chorych dzieci, jeździ po hospicjach. Góral z Gilowic jest człowiekiem bardzo religijnym, wrażliwym na krzywdę dzieci, będącym prawdziwym wzorem do naśladowania.
Niestety pada on często ofiarą hejterów internetowych, który obrażają go anonimowo na każdym kroku.Poziom wypowiedzi w polskim internecie niestety coraz częściej przypomina hyde park, gdzie sfrustrowani swoim życiem młodzi ludzie używają sobie ile wlezie obrażając osoby publiczne. Portal STsport jest jednym z nielicznych portali informacyjnych, gdzie dbamy o poziom merytoryczny i kulturę wypowiedzi, a większość komentujących tutaj ludzi należy raczej do grona tych normalnych internautów.Oczywiście zdarzają się też wypowiedzi bardzo trywialne, ale są to wyjątki.

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka

Teraz do osób obrażających publicznie Tomasza Adamka dołączyła dziewczyna pięściarza Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk, która aspiruje do miana piosenkarki. Nie będziemy komentowali jej poziomu muzycznego, gdyż naszym zdaniem nie wymaga on komentarza, ale chcieliśmy zwrócić uwagę na jej żenujące i wulgarne zachowanie wobec legendy polskiego boksu Tomasza Adamka.Na swojej oficjalnej stronie na portalu społecznościowym Facebook zaatakowała go w sposób maksymalnie żenujący.
(pisownia oryginalna)”…Adamek to wielkie gówno…mówi że jest za Polakami a wiesz co robi w stanach pfff prosze cie mlodym prospektom tam nie pomaga co go nic nie kosztuje bo uwaza ze kazdy niech sobie sam radzi a na walce Wacha wyszedł wkurwiony ze Wach wygral z jakims amerykaninem…I to jest Polak? smiech na sali!!!Dobrze ze nie wychodzi jeszcze pod flaga Ameryki tak jak kiedys Michalczewski pod niemiecka!”

Jak to skomentować?  Wulgarne, obsceniczne wypowiedzi Kamili Wybrańczyk demaskują  jej prawdziwy charakter. Kim ona jest, że obraża tak świetnego pięściarza i  dobrego człowieka jakim jest Tomasz Adamek? Kto dał je prawo tak lżyć człowieka, który był mistrzem świata wagi półciężkiej i juniorciężkiej? Kamila Wybrańczyk o której nikt nigdy nie słyszał nagle stała się osobą publiczną przez to, że związała się z Arturem Szpilką i stara się to jak widać w maksymalny sposób wykorzystać. Robi wszystko aby zaistnieć w mediach, a podobne wulgarne i małostkowe wypowiedzi mają jej to ułatwić. To jednak zły sposób na sławę i promocję…bardzo zły! Zobaczyliśmy ją dzisiaj w końcu w pejoratywnym świetle i zastanawiamy się czy te wypowiedzi wynikają rzeczywiście z jej wyrachowania czy po prostu ze zwykłej kobiecej głupoty?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.