STSport

Jak podaje portal fakt.pl Kamila Konarska (22 l.) z Polkowic jest nietuzinkowym Sierżantem Policji. Na co dzień pracuje w drogówce. Lepiej jednak dla pijanych kierowców, kiedy nie będą zadzierać z tą policjantką,gdyż trenuje ona boks. Rok temu zajęła nawet 3 miejsce w Pucharze Polski!

Policjantka od zawsze lubiła sport. Pływała, ćwiczyła lekkoatletykę. W końcu stwierdziła, że musi spróbować czegoś nowego, a najlepiej dyscypliny mało popularnej wśród kobiet. Wybrała boks.

– Najwięcej sukcesów odniosłam, gdy walczyłam w kategorii juniorek – mówi policjantka. Jednak zaraz po maturze przyszedł czas na decyzję, co dalej. Kamila Konarska postawiła na służbę w policji. – Praca w drogówce jest bardzo ciekawa, choć nie ma za dużo wspólnego z boksem – przyznaje policjantka.

Po półtorarocznej przerwie w związku z nową pracą Konarska powróciła na ring i znów odnosi sportowe sukcesy. Ostatni to właśnie brąz w Pucharze Polski.

– Wygrana cieszy mnie tym bardziej, bo w mojej kategorii wagowej do 64 kg walczyło najwięcej zawodniczek – opowiada bokserka. Teraz młodą policjantkę czekają mistrzostwa Polski, do których przygotowuje się codziennie po pracy.

źródło: fakt.pl

(fot. Łukasz Woźnica / newspix.pl)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.