STSport

Były strongman i zawodnik MMA Kamil Bazelak (2-6) zastąpi Wojciecha „Akodo” Bulińskiego, który odniósł niespodziewaną kontuzję, podczas walki z weteranem litewskiego MMA, Tomasem Pakutinskasem (10-11-1). Pojedynek odbędzie się na prestiżowej gali Bushido Heros Series 2015 & KOK World GP 2015 w Wilnie.

Kamil-Bazelak-vs-Oli-Thompson-8

Jak napisał portal fightsport.pl:
„40-letni zawodnik ostatnio walczył na angielskim rynku, gdzie pokonał silnego Carla Etheringtona a uległ Stav’owi Economou, Oli Thompsonowi i w dość kontrowersyjnych okolicznościach, Lloydowi Bakerowi niespełna dwa tygodnie wstecz. Bazelak zaczynał przygodę ze Sportami Walki od Karate, ale także dźwigał ciężary jako strongman i toczył kickboxerskie pojedynki.
W Wilnie nie stoi na straconej pozycji, bowiem Pakutinskas to solidny ale przeciętny zawodnik wywodzący sie z Kickboxingu. Występuje głównie na galach Donatasa Simanaitisa i przy obecnej dość słabej konkurencji w wadze ciężkiej w tym kraju uchodzi za najlepszego litewskiego fightera tej kategorii wagowej.”

-Za dwa tygodnie jadę do Wilna, gdzie zmierzę się z Tomasem Pakutinskasem (10-11) na gali Bushido Hero Series 2015.
„Bądźcie mocni i mężnego serca, wszyscy, którzy pokładacie ufność w Panu”. (Ps.31,25) – napisał na swoim profilu na facebooku Kamil Bazelak.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.