STSport

Kamil Bazelak weźmie udział w V Turnieju Charytatywnym „Piłkarze Dzieciom” , który odbędzie się 15 grudnia o godzinie 9:00 w Zespole Szkół nr 4 w Kościanie w województwie Wielkopolskim.

Jak napisał współorganizator imprezy Mateusz Kaczmarek – Cały czas zbieramy gwiazdy, ale wstępnie udział wezmą takie gwiazdy jak: Kamil Bazelak, Mirosław Okoński, Krzysztof Piskuła oraz asystent trenera Reprezentacji Polski Kobiet w Futsalu Wojtek Weiss. Pieniądze z turnieju przekazane zostaną na rzecz Krystiana Zielińskiego chorego na powikłania po przeszczepie szpiku kości. Turniej organizowany jest przez Jana Budzyńskiego oraz Radio Lejdis Gol (jedyne oficjalne radio kobiecej piłki nożnej PZPN).

Przypomnijmy, że Kamil Bazelak uczestniczył już kilkakrotnie w podobnych eventach charytatywnych. W Radomsku wraz z innymi strongmanami i piłkarzami takimi jak Majak, Świerczewski i Krzynówek brał udział imprezie w „Gwiazdy,strongmani i piłkarze”. W Częstochowie zagrał w meczu charytatywnym Bokserzy vs Żużlowcy, a w Rybniku wziął udział w turnieju piłki nożnej, który poświęcony był chorej na mukowiscydozę Karolinie Zybert.

źródło: kamilbazelak.pl

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.