STSport

Wczoraj odbył się w Warszawie Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów zorganizowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Ulicami stolicy w proteście przeciwko władzy PO-PSL przeszło około 100 tysięcy Polaków.

W marszu wziął równiez udział znany ze swoich prawicowych i chrześcijańskich poglądów były strongman i zawodnik sportów walki Kamil Bazelak (l.39).
Na swojej oficjalnej stronie www.kamilbazelak.pl napisał:

Dzisiaj PIS zorganizował Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów, który odbył się w Warszawie. Byłem tam wraz ze stowarzyszeniem Solidarni 2010. Około 100 tysięcy osób przeszło w pokojowej manifestacji przeciwko dyktaturze Platformy Obywatelskiej. Ludzie nieśli flagi, sztandary, biało- czerwone róże. Byli to prawdziwi patrioci i chrześcijanie, ludzie kierujący się określonym sytemem wartości, wyrażający swój sprzeciw przeciwko zamordyzmowi, fałszerstwom wyborczym i prześladowaniu niezależnych dziennikarzy. Idąc wśród biało- czerwonych flag, niosąc w ręku róże czułem się dumny z tego, że jestem Polakiem! Emocje,które się wtedy czuje są nie do opisania. Świadomość własnej tożsamości narodowej, głęboki patriotyzm i miłość do Boga wydzierają się człowiekowi z piersi. Prawdziwi Polacy wyszli na ulice Warszawy i pokazali dyktaturze Platformy Obywatelskiej i PSL, a także reżimowym mediom prawdziwą klasę polskich patriotów.
Cześć i chwała wszystkim bohaterom, którzy ginęli za naszą Ojczyznę!

Kamil Bazelak na Marszu w Obronie Demokracji i Wolności Mediów Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów (2) Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów (3) Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów (4) Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów (5) Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów (6) Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów (7) Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów (8) Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów (9) Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów (10) Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów (11) Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów

 

 

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.