STSport

To jeden z największych skandali w historii RP – tak znany strongman Kamil Bazelak ocenia piątkowe głosowanie, w którym Sejm odrzucił obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii”. To głównie posłowie PO, SLD i Twojego Ruchu zablokowali możliwość wprowadzenia kar za propagowanie podejmowania zachowań seksualnych wśród nieletnich. „Pragną od najmłodszych lat deprawować nasze dzieci” – komentuje Bazelak.

Kamil Bazelak- Wszystkich nas nie zamkniecie

Na swoim blogu sportowiec ostro skrytykował „antychrześcijańskie partie”, których posłowie odrzucili projekt „Stop pedofilii”.

Pragną od najmłodszych lat deprawować nasze dzieci, pokazywać im zachowania homoseksualne, jako coś normalnego, akceptowalnego i niszczyć wszelkie wartości, jakie wpaja rodzina swoim dzieciom
— pisze Bazelak.

Podkreśla, że zajęcia prowadzone zgodnie z założeniami gender, podczas których chłopców przebiera się w spódniczki, a dziewczynki w męskie stroje, to „totalna demoralizacja dzieci, niszczenie ich osobowości, skłanianie ku homoseksualizmowi”.

Ideologia gender niszczy całkowicie koncepcję normalnej rodziny, pokazuje dziecku antywzorce niemoralnego, pełnego deprawacji życia
— podkreśla.

Nie zostawia suchej nitki na posłach Janusza Palikota, którzy domagają się wprowadzenia edukacji seksualnej do polskich szkół.

Z takim ludźmi należy walczyć. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że Palikota i lewackie SLD popiera Platforma Obywatelska. Ci ludzie wspólnie i w porozumieniu, z pełną świadomością niszczą nasz kraj, jego obywateli, chcą doprowadzić do destrukcji rodziny, zalegalizować homoseksualne małżeństwa, adopcje dzieci przez gejów, zalegalizować pedofilię poprzez rozpowszechnianie gender i możliwość uprawiania seksu z dziećmi
— przestrzega strongman.

O partiach, które głosowały za odrzuceniem zapisów mających chronić dzieci przed seksualizacją, pisze:

Te partie chcą zniszczyć chrześcijaństwo także wszelkie konstruktywne wartości, jakimi kierują się w swoim życiu ludzie wierzący w Boga. Nie dopuśćmy do tego! Walczmy, manifestujmy, prośmy polityków i media o wsparcie! To wojna! Nie pozwólmy w Polsce na drugą kananejską Sodomę i Gomorę!
— apeluje Kamil Bazelak.

źródło:wpolityce.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.