STSport

Kamil Bazelak otrzymał w ostatnich dniach propozycję walki MMA z Aleksandrem Emelianenko bratem Fedora. Niestety do takiej walki nigdy nie dojdzie.

-W dniu wczorajszym otrzymałem ofertę walki z Aleksandrem Emelianenko na gali Strefa Walk:Starcie polsko-ruskie. Nie ukrywam, że walka z tak dobrym zawodnikiem byłaby dla mnie niesamowitą nobilitacją. O możliwości rywalizacji na powyższej gali mój manager poinformował Macieja Kawulskiego szefa federacji KSW. Nie otrzymałem jednak zgody od niego na taką walkę, gdyż formalnie związany jestem kontraktem wyłącznościowym z KSW, a walka taka byłaby naruszeniem warunków kontraktu. Dzisiaj w godzinach popołudniowych Paweł Wolski ze Strefy Walk w rozmowie telefonicznej z moim managerem powiedział, ze nie będą na siłę podkupywać zawodnika federacji KSW w związku z czym propozycja jest nieaktualna.
Ze swojej strony szkoda, że na polskim rynku MMA istnieje tyle antagonizmów, które uniemożliwiają rywalizację sportową, ale z drugiej strony kontrakt to jest kontrakt i podpisując go trzeba się godzić z pewnymi utrudnieniami w realizacji swych planów w przypadku, kiedy godziłyby one w interes federacji KSW.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.