STSport

Były strongman i zawodników MMA Kamil Bazelak (l.41) na swojej oficjalnej stronie internetowej www.kamilbazelak.pl wysnuł śmiałą tezę dotyczącą III wojny światowej. Według sportowca ona właśnie trwa i jest nią wojna pomiędzy islamem a chrześcijaństwem.

Świadectwo Kamila Bazelaka w Kościele św Wojciecha w Kielcach

Istnieją na świecie kościoły, które odeszły od Boga i pogrążyły się w grzechu. Przykładem jest Kościół w Szwecji, gdzie lesbijka Eva Brunne, pełniąca funkcję „biskupa” Sztokholmu, żyje w dewiacyjnym związku z inną kobietą i wychowuje chłopca. Ostatnio wpadła na pomysł, aby w kościołach zdejmować krzyże symbolizujące mękę Jezusa Chrystusa i zastąpić je drogowskazami do islamskiej Mekki. To przykład odejścia od Boga i gloryfikowania przez nią kultu Szatana.
Ta kobieta jest Złem wcielonym i rozsiewa zarazę wśród szwedzkiej społeczności chrześcijańskiej zmuszając ją do oddawania czci Szatanowi. Eve Brunne pokazuje moralną degrengoladę kościoła w Szwecji i sama jest uosobieniem szatańskiego zepsucia. Brunne, islamskich imigrantów nazywa „aniołkami” i chce im udostępnić kościoły chrześcijańskie, aby muzułmanie mogli się w nich modlić.
Ci tak zwani przez nią „aniołkowie” mordują chrześcijan, gwałcą kobiety i dzieci. Nie mają litości dla nikogo. W Egipcie zamyka się chrześcijańskie kościoły, a w Indonezji radykalni muzułmanie demolują Domy Boże, napadają na chrześcijan, wsadzają ich do więzień. W prowincji Zachodniej Jawy agresywni islamiści przemocą zmusili chrześcijan do zamknięcia wszystkich kościołów. Mufti, najwyższy rangą islamski duchowny Arabii Saudyjskiej nawołuje do zniszczenia wszystkich chrześcijańskich kościołów na Półwyspie Arabskim, a w samej Arabii Saudyjskiej chrześcijaństwo jest zakazane przez prawo. To wojna! Mamy III wojnę światową, islamu z chrześcijaństwem, która niebawem się zintensyfikuje i przyjmie bardziej radykalny obraz!
W Niemczech na polecenie Angeli Merkel masowo buduje się meczety, gdyż jest to właściwy wyraz poprawności politycznej dominującego w Europie lewactwa, które dąży do jawnej zagłady chrześcijaństwa. Islamscy imigranci chcą unicestwienia naszej kultury i zniszczenia naszej wiary. Pobicia, gwałty, kradzieże, morderstwa to codzienność w Niemczech, Finlandii, Szwajcarii, Szwecji i Austrii. Tacy właśnie islamscy „aniołkowie” napływają masowo do Europy.
Polska powinna bezwzględnie zamknąć granice przed imigrantami, wbrew szczekaniu antypolskiego lewactwa z PO, Nowoczesnej i KOD-u, a także zdominowanej przez lewactwo Unii Europejskiej. Zadbajmy o własny interes, o bezpieczeństwo naszych dzieci i nie zważajmy na utyskiwania „poprawnych politycznie tępaków”, nie mających za grosz rozsądku i wyobraźni. Idźmy śladami Viktora Orbana i nie pozwólmy na napływ islamistów do Polski.
Bądźmy patriotami i rycerzami Boga broniącymi naszej wiary. Bądźmy niezłomni, niepokorni wobec zdrajców i kolaborantów, nieposłuszni wobec lewackiej Unii Europejskiej.
Jako naród wiele wycierpieliśmy przez wieki naszej historii, dlatego nie pozwólmy na to, aby ktokolwiek dzisiaj pluł nam w twarz. Bądźmy świadomi naszej wartości i Boskiej opieki, jaką sprawuje nad nami Król Królów i Pan Panów, Jezus Chrystus.
Pozdrawiam wszystkich chrześcijan i patriotów
Kamil Bazelak

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.