STSport

Znany ze swoich prawicowych i chrześcijańskich poglądów były strongman i zawodnik sportów walki Kamil Bazelak (l.39) opublikował na swoim blogu kolejny wpis odnoszczący się do upadku moralności w polskim społeczeństwie. Sportowiec napisał, że tylko dzięki wierze można uzyskać zbawienie, a wartości chrześcijańskie powinny być gloryfikowane, a nie niszczone.

Sensei Kamil Bazelak (2)

Obserwując ostatnie zmanipulowane przekazy medialne TVP i TVN , ataki internetowe mniejszości seksualnych, powszechną dyskryminację chrześcijan, a także kuriozalne i godne potępienia zachowania polityków koalicji prokomunistycznej PO- PSL- SLD i Twój Ruch i niektórych aktorów typu Karolak, Janda, Chyra czy Stuhrowie, dochodzę do wniosku, że ludzie coraz bardziej oddalają się od Boga. Wszechobecny upadek wartości, demoralizacja to statutowe działania antychrześcijańskie tych osób. Ludzie coraz częściej deprecjonują wiarę w Boga, a ludzi wierzących traktują jak dziwaków z ciemnogrodu. Tymczasem wiara jest tym czymś, co należy gloryfikować, albowiem niesie ona za sobą szereg konstruktywnych wartości.
Słowo Boże determinuje nas w życiu i daje silny impuls, nadzieję do przetrwania, w tym świecie przesiąkniętym deprawacją i zepsuciem. Wiara urzeczywistnia projekcje naszej podświadomości i modlitwa staje się potężnym narzędziem łączącym człowieka z Bogiem w tej komunikacji duchowej.
Liczba ludzi wierzących, topnieje jednak w zastraszającym tempie. Rozmaite dziwactwa, począwszy od promocji homoseksualizmu, transseksualizmu i gender, coraz głębiej przenikają do podświadomości młodych ludzi niszcząc ich psychiki, tłamsząc w nich wiarę w Boga.
Wraz z utratą wiary idzie zaś utrata jakichkolwiek wartości. Ludzie zaczynają się kierować własnymi wyuzdanymi przyjemnościami, egoistycznym podejściem do życia. Człowiek staje się wtedy pustym naczyniem napełnianym, co chwila nieczystościami tego świata.
Jestem zdania, że wszyscy chrześcijanie zarówno katolicy, protestanci jak i prawosławni powinni walczyć z tym zjawiskiem i je piętnować. Każdy chrześcijanin powinien pouczać tych błądzących i wskazywać im właściwą drogę w życiu. To jedyny sposób, aby powstrzymać szerzącą się demoralizację, zepsucie społeczeństwa. Trzeba wskazywać ludziom drogę do Boga, bo tylko przez wiarę w Boga, jego łaskę i chwałę można osiągnąć zbawienie. Soli Deo Gloria!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.