STSport

Kontrowersyjny sportowiec, pięściarz i zawodnik MMA- Kamil Bazelak (l.39) po raz kolejny ostro odniósł się do spraw politycznych. Tym razem jego ofiarą stał się były polityk Platformy Obywatelskiej John Abraham Godson.

Kamil Bazelak

Panie John Abraham Godson straciłem do Pana całkowicie szacunek. Okazał się Pan hipokrytą, który popiera antypolski i antychrześcijański rząd. Rząd Platformy Anty-obywatelskiej jest zginilizną najgorszego rodzaju, przy którym nawet rząd Millera to były niewinne owieczki. Korupcja, nepotyzm, kolesiostwo, przestępstwa, ręczne sterowanie prokuraturą i ABW, wspieranie Gender i homoseksualizmu, popieranie bluźnierczych i antychrześcijańskich spektakli „Golgota Picnic” kpiących z Jezusa. Kim Pan się stał Panie Godson? Dlaczego Pan tak nisko upadł, że identyfikować się Pan musi z tą antypolską formacją niszczącą nasz kraj!

John-Godson

Przykre jest to, że człowiek który powołuje się na słowo Boże, tak mało ma wspólnego z Jezusem i wartościami, jakimi on się kierował.Dla mnie i dla wielu moich znajomych jest Pan zaprzeczeniem wszelkich ideałów chrześcijańskich! Powinien się Pan wstydzić tego, że popiera Pan antyludzką i antyklerykalną grupę ludzi trzymających władzę. Pewnie zamysłem Pana jest powrót w szeregi PO i dorwanie się do koryta! Na pewno wyborcy przy kolejnych wyborach parlamentarnych Pana adekwatnie z tego wszystkiego rozliczą.

źródło: kamilbazelak.pl

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.