STSport

Zawodnik sportów walki Kamil Bazelak(l.39) znany ze swoich prawicowych i chrześcijańskich wystąpień publicznych opublikował na swojej oficjalnej stronie internetowej kamilbazelak.pl wpis dotyczący wiary. Bazelak wyjawił, że jedyną władzę w jego życiu sprawuje Bóg.

Kamil Bazelak - Jedyną Władzę w moim życiu sprawuje Bóg

Jedyną władzę w moim życiu sprawuje Bóg. Nie uznaję żadnej narzucanej mi siłą władzy przez ludzi i instytucje państwowe. Nie jestem niczyim niewolnikiem. Nie jestem również kolejnym bezmyślnym trybikiem w zepsutej maszynie, jakim jest nasze naiwne społeczeństwo sterowane przez demagogów i hipokrytów. Nigdy nie podporządkuję się żadnym kłamcom, dewiantom i oszustom.
Nie uznaję takiej władzy. Ludzie mogą mnie niszczyć, tłamsić, wyciągać konsekwencje prawne, obyczajowe, gospodarcze. Urzędy kontrolowane przez ludzką władzę mogą mną poniewierać, próbować kontrolować czy ubezwłasnowolniać. To tylko pozorna kontrola życia. Prawdziwą i jedyną władzę w moim życiu sprawuje tylko Bóg, do którego należy moja dusza i serce. Tylko Bogu się podporządkowuję, albowiem tylko On jest dobry i sprawiedliwy. Należę do Boga i jemu powierzam swój los, całe swoje całe grzeszne życie. On wie, kim jestem, co myślę i jakimi wartościami się kieruję. Staram się podążać Jego drogą ku zbawieniu swojej duszy. Soli Deo Gloria. Tylko Bogu chwała.

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.