STSport

Były strongman i zawodnik MMA Kamil Bazelak (l.40) poinformował na swoje oficjalnej stronie internetowej,że bierze udział w konferencji społecznej dotyczącej zapobieganiu narkomanii i krzewieniu sportu jako konstruktywnego środka do służącego do rozwoju fizycznego i psychicznego dla młodych ludzi.

Sensei-Kamil-Bazelak1

Dostałem zaproszenie na konferencję społeczną do Raszyna organizowaną pod hasłem „Łączy nas sport nie narkotyki”. Odbędzie się ona 24 kwietnia o godzinie 10:00 w CKR w Raszynie. Konferencji patronuje wójt gminy Raszyn Andrzej Zaremba i Powiatowa Komenda Policji w Pruszkowie. Tematy prelekcji to zagrożenia wynikające z uzależnień, profilaktyka a zagrożenia społeczne, stawiamy na sport a nie na narkotyki.
Na konferencję zostali zaproszeni mistrzyni olimpijska w pływaniu Otylia Jędrzejczak, mistrzyni świata w Muay Thai Justyna Niepogoda, mistrzyni w jeździectwie Natalia Wrona, mistrzyni świata w Muay Thai Katarzyna Posiadała, Adam Nowik z Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Piotr Bąkowski prezes Polskiej Federacji Kickboxingu.
W programie konferencji oprócz tematów związanych z aktywizacją sportową zapobiegającą narkomanii, znalazły się pokazy tańca sportowego, pokazy tańca Hip Hop i brazylijskiej sztuki walki Capoeiry.
Pozdrawiam wszystkich patriotów i chrześcijan
Kamil Bazelak

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.