STSport

Kamil-Bazelak3

Kamil Bazelak (l.40) były strongman i karateka opublikował na swojej oficjalnej stronie internetowej wpis dotyczący tragicznego lotu TU-154M, w którym zginął prezydent Lech Kaczyński i kilkadziesiąt innych osób.

pogrzeb ofiar Tupolewa

Oddajmy hołd 95 ofiarom katastrofy rządowego Tupolewa TU-154M, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.Ci ludzie zginęli straszliwą śmiercią. Umierali w strachu, krzyku, bólu i rozpaczy. Pomodlijmy się za nich, uczcijmy ich pamięć minutą ciszy.
Katastrofa w Smoleńsku nie była przypadkowa. Rosjanie z pełną premedytacją dokonali zamachu terrorystycznego, w wyniku, którego zginął prezydent Polski Lech Kaczyński i kilkadziesiąt towarzyszących mu osób. Dzisiaj cały świat już wie, że Władimir Putin to morderca, który nie ma skrupułów w likwidowaniu niewygodnych mu ludzi. Kto jeszcze jest zaślepiony i wierzy Rosjanom niech w końcu otworzy oczy i dojrzy prawdę. Niech dobry Bóg oświeci wszystkich naszych rodaków i pozwoli im dostrzec ten ogrom zbrodni dokonanej na polskich patriotach.

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.