STSport

Kamil Bazelak odniósł się do wywiadu jakiego udzielił portalowi MMArocks jego były rywal Kamil”Amstaff” Waluś, który na gali KSW 20 ma zmierzyć się z piłkarzem Jackiem Wiśniewskim.

-W ostatnim wywiadzie dla MMArocks Kamil Waluś, określił mnie mianem człowieka bez charakteru – napisał Kamil Bazelak– Podkreślił to dobitnie trzy razy. W odpowiedzi chciałbym pogratulować mojemu byłemu rywalowi tego czego mi ewidentnie brakuje.

Gratuluje Kamilowi Walusiowi odwagi i charakteru, że okres przygotowawczy do walki na jednej z największych gal MMA w kraju ograniczył do zapuszczenia bródki, i próby wystylizowania się na polskiego Georga Michaela, choć może to także być niemniej odważna decyzja o ujawnieniu swojej orientacji, nie wiem i nie wnikam.

Gratuluję Kamilowi Walusiowi charakteru, że ma odwagę wpierać widzom, którzy przecież pojęcie o sporcie oraz ludzkim organizmie mają całkiem sporą, że naturalną wagą dla człowieka przy wzroście 180cm jest 130kg z zwartością tkanki tłuszczowej przekraczającą, tak na moje oko, 35%.

Silnego charakteru nie można też z pewnością odmówić człowiekowi, który rozpoczął w Polsce modę na tzw. Sweet Focie w wersji męskiej. Kategoria zdominowana do tej pory przez gimnazjalne piękności o utlenionych włosach i zbyt obfitym makijażu, zawłaszczona przez 130 kilogramowego chłopa. Gratuluje siły charakteru i odwagi!

Gratuluje Kamilowi Walusiowi charakteru i odwagi, że już po raz trzeci próbuje ludziom wmówić że z Alistairem łączą go stosunki koleżeńskie i że dostaje od niego personalne zaproszenia na treningi. Pierwszy raz był zdecydowanie najodważniejszy i wymagał od kolegi nie lada siły charakteru, gdy pisząc po różnych forach próbował znaleźć sponsora na wakacyjny wypad do Bułgarii. Inni chcąc wyjechać na wakacje idą do roboty, kolportaż ulotek, rozwożenie pizzy, ale nie on, On ma CHARAKTER.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę Jackowi Wiśniewskiemu sukcesu z walce z tym człowiekiem „charakteru”. Kamil Bazelak

Ostra riposta Kamila Bazelaka nie powinna nas wcale dziwić, gdyż ten 37- letni strongman zdołał już nas przyzwyczaić do swojego ciętego języka. Czy tym razem Bazelak miał rację czy też nie? Co o tym sądzicie? Komentujcie…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.