STSport

Grupa Zalewski Patrol, której wolontariusze od 27 lat niosą pomoc bezdomnym,uzależnionym oraz poszukują osób zaginionych otwiera swój nowy oddział na terenie powiatu łódzkiego.Twórcą i naczelnikiem GZP jest Mariusz Zalewski, który pozwolił na otworzenie nowej placówki w województwie łódzkim.

Nową filią dowodzić będzie Kamil Bazelak – instruktor i zawodnik karate oraz MMA, działacz społeczny, a także Ambasador Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie. Kamil Bazelak od 9 lat działa w Grupie Zalewski jeżdżąc na patrole w Mławie, Działdowie i okolicach.
– Nowi wolontariusze Grupy Zalewski Patrol Łódź zostali wyposażeni w pierwsze umundurowanie i już wkrótce wyruszą na swój pierwszy patrol w poszukiwaniu osób bezdomnych – mówi Mariusz Zalewski, szef i załozyciel Grupy Zalewski.
Już dziś nowa Grupa Zalewski zwraca się z apelem do mieszkańców Łodzi i okolic o zgłaszanie miejsc koczowania ludzi bez dachu nad głową. Informacje można przekazać za pomocą poczty elektronicznej na mail łódzkiej filii: grupazalewski.lodz@gmail.com

źródło: kuriermlawski.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.