STSport

Już w poniedziałek 30 lipca o godzinie 12:30 dojdzie do konferencji KSW, na której organizacja przedstawi kluczowe informacje dotyczące gali KSW 45: The Return to Wembley.

W restauracji Champions w warszawskim hotelu Marriott na fanów i dziennikarzy czekać będą: mistrz KSW w wadze ciężkiej Philip de Fries, pretendent do tytułu Karol Bedorf, uczestnicy turnieju w wadze średniej Michał Materla, Damian Janikowski i Scott Askham, Popek Monster oraz Mamed Khalidov, a także zawodnicy, których pojedynki ogłoszone zostaną właśnie podczas konfernecji.
W poniedziałek Federacja KSW poda do publicznej wiadomości pary turnieju wagi średniej, do którego dojdzie podczas gali KSW w Londynie, oraz ogłosi kilka innych informacji i zestawień.
Po czasie przeznaczonym na pytania dziennikarzy, wszystkie gwiazdy KSW będą do dyspozycji fanów, którzy pojawią się w restauracji Champions. Wstęp na konferencję oraz meet-and-greet z zawodnikami jest WOLNY. Będzie to jedna z nielicznych okazji na to, żeby zdobyć zdjęcie, autograf, a także na porozmawianie z największymi gwiazdami KSW.

Informacja Prasowa

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.