STSport

Były zawodnik UFC, Jason „Mayhem” Miller prawdopodobnie oszalał lub też był pod wpływem jakiś środków odurzających, kiedy policja stanu Kalifornia odnalazła go nagiego leżącego na kanapie w kościele  w Mission Vejo. Fighter został aresztowany za zniszczenie mienia i włamanie, ale areszt opuścił po wpłaceniu 20 tysięcy dolarów kaucji. W dniu dzisiejszym Miller będzie musiał stanąć przed sądem i złożyć stosowne wyjaśnienia.

 Jason "Mayhem" Miller oszalał?

Jason "Mayhem" Miller oszalał?

Jason „Mayhem” Miller w MMA stoczył 33 walki z czego 23 wygrał, 9 przegrał i jedną miał no contest. Na rozkładzie miał takich fighterów jak:Kazushi Sakuraba,Tim Stout, Kala Hose, Robbie Lawler czy Katsuyori Shibata.Ostatnie dwie przegrane w organizacji UFC z Michaelem Bispingiem i C.B. Dollawayem spowodowały, że został relegowany z UFC.

To nie pierwszy wyskok Jasona Millera, gdyż w 2010 roku wszedł do oktagonu i rozpoczął bójkę z Jake’em Shieldsem i Nickiem Diazem. Wtedy został zawieszony jako zawodnik na trzy miesiące i musiał zapłacić kare finansową. Jak skończy się obecny incydent z jego udziałem? Pewnie Millera czekają teraz poważniejsze konsekwencje i otrzyma wyrok w zawieszeniu i kolejną grzywnę, ale tym razem sądową.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.