STSport

Janusz „Terminator” Dylewski (2-17) będzie rywalem debiutującego w MMA słynnego rumuńskiego bombardiera Raula „Iron” Catinasa (0-0). Do walki dojdzie podczas nadchodzącej gali Superkombat Special Edition w dniu 12 grudnia w Turynie we Włoszech.

Janusz Dylewski

Obok Dylewskiego wystąpi także Robert Bryczek (6-2) z Bielska-Białej, który zmierzy się z Alexandrem Bergmanem (4-0). Rumuńska organizacja chce wejść na rynek walk MMA, stąd pomysł walk w tej formule podczas gali walk K-1.

Dylewski jest niesamowity, bowiem nie zwalnia tempa swoich występów i także niestety porażek. Tylko w ostatnim występie w sobotę 5 grudnia na Łotwie podczas gali Fight Arena w Rydze, poległ z łotewskim hokeistą Danielsem Riekstiņšem. Wcześniej walczył na zasadach K-1 podczas gali Hyundai Boxing Night i także przegrał z Grzegorzem Lenartem pod koniec listopada.

Raul Catinas to jeden z najzdolniejszych rumuńskich zawodników Kickboxingu. Karierę zaczynał w Polsce podczas gali K-1 World GP w Łodzi w 2009 roku. Później walczył na galach K-1 a najwięcej walk stoczył dla Superkombat, gdzie obok Morosanu i Agdebuyi stanowi o sile wagi ciężkiej tej organizacji. Obecnie mieszka w szwecji i trenuje w słynnym Allstars. Dla Superkombat jest wielką przyszłością. Karta walk:

KB +95 kg: Cătălin Moroșanu (Rumunia) vs Maurice Jackson (USA)
MMA +93 kg: Raul Cătinaș (Rumunia) vs Janusz Dylewski (Polska)
KB 95 kg: Bogdan Stoica (Rumunia) vs Damián García (Hiszpania)
MMA 84 kg: Ion Pascu (Rumunia) vs Leonardo Sinis (Grecja)
MMA 84 kg: Alexander Bergman (Szwecja) vs Robert Bryczek (Polska)
KB 85 kg: Alexandru Negrea (Rumunia) vs Imanol Rodríguez (Hiszpania)
KB 95 kg: Lucian Danilencu (Rumunia) vs Bilel Messaoudi (Francja)
KB 95 kg: Bogdan Năstase (Rumunia) vs Tudor Turcan (Mołdawia)
KB 71 kg: Amansio Paraschiv (Rumunia) vs oris Bodoignet (Francja)
MMA 60 kg: Cristiana Stancu (Rumunia) vs Maja Britvić (Chorwacja)

źrodło: fightsport.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.