STSport

Przygotowujący się do debiutu w formule MMA w organizacji KSW Rafał Jackiewicz (44-11-2, 21KO) po raz kolejny pojawi się na ringu grupy NG Promotions. Podczas zaplanowanej na 12 kwietnia gali Fight Night 8: The Legend, która odbędzie się w Częstochowie kibice będą mieli okazję po raz kolejny zobaczyć pomiędzy linami byłego mistrza Europy wagi półśredniej. Polski pięściarz stoczy pojedynek na dystansie 6 rund i będzie to już kolejna konfrontacja „Wojownika” w kategorii junior średniej.

Ostatni pojedynek Jackiewicz stoczył 30 listopada 2013 roku podczas gali Fight Night 7, która odbyła się w Częstochowie. Podczas tamtej imprezy polski pięściarz pokonał na punkty Lajosa Munkacsy.

Gościem specjalnym gali Fight Night 8: The Legend będzie legenda boksu zawodowego Andrzej Gołota. Poza Jackiewiczem w pojedynkach bokserskich kibice zobaczą także w ringu Kamila Bazelaka, Marcina Siwego (7-0), Roberta Parzęczewskiego (2-0), Michała Boruca, Adama Koprowskiego i Łukasza Wawrzyczka (18-2-2, 2 KO). W formule K-1 w walce o tytuł mistrza świata zmierzą się Norbert Anzorce i Martin Pacas, natomiast w walce na zasadach kickboxingu kibice zobaczą zawodowy debiut częstochowskiego radnego Łukasza Wabnica.

Bilety na galę już w sprzedaży do nabycia Bilety do nabycia w Pubie „Stacherczak” przy Al. Kościuszki 1 w Częstochowie oraz poprzez sprzedaż wysyłkową zamawiając je za pośrednictwem maila bilety@ngpromotions.pl.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.