STSport

Niedoszły legionista, pogromca „pięciu” napastników pod dyskontem spożywczym, „mistrz” krav magi, „zawodnik” freak fightów z samymi porażkami – Jacek Murański, po raz kolejny obraża Marcina Najmana na swoim profilu na facebooku.
Naszym zdaniem wiele można zarzucić Marcinowi Najmanowi, ale nie kretynizm, czyli matołectwo, który jest chorobą związaną z zaburzeniami czynności tarczycy. Czy Jacek Murański poniesie konsekwecje swoich słow, gdy 18 marca skrzyżuje rękawice z Marcinem Najmanem?

No cóż
Refleksja
nr 1 ) Bezkarność rozzuchwala
nr 2 ) Być taką ignorantką w sprawach obronności jak Barbara Kurdej Szatan i tak chętnie się wypowiadać (obrażając przy każdej okazji Wojsko Polskie ) to według mnie syndrom byłej już ( na szczęście) vice przewodniczącej Parlamentu Europejskiego Evy Kaili . Eva Kaili to osoba, która za odpowiednią opłatą powie wszystko o wszystkich i o wszystkim .
Zainicjować umiała również każdą debatę i sformułować każdą ( !!!) rezolucję w PE , na przykład o tym jak to Katar i Maroko są tolerancyjne …a Polska nietolerancyjna …
Czyli coś jak ” tutejsza ” użyteczna idiotka Basia z miejscowym użytecznym kretynem marcinkiem najmanem
W tym umiała też Eva Kaili ostro dyskutować o rzekomym naruszaniu przez Polskę zasad praworządności…
Ale wszystko to takie osoby robią pod jednymi istotnym warunkiem , że…. wyczuwalny jest zapach euro _ rubli w tle

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.