STSport

Islamiści biją swoje żony, znęcają się nad nimi na różne sposoby. Zgodnie z wolą Allacha, gdy mąż wzywa żonę do łóżka, aby odbyć z nią stosunek płciowy, kobieta nie może mu się sprzeciwić bez względu na to, w jakim jest stanie. Nie ma znaczenia, czy jest chora, obrażona na męża czy niedysponowana.

bicie_zony_islam

Żona muzułmanina musi być zawsze gotowa do zaspokojenia potrzeb cielesnych swojego męża lub – jeśli się sprzeciwi – może zostać przez niego zbita.
Najczęściej stosowane metody bicia żony to: kopnięcia, uderzenia pięścią, chłosta, bicie kijem lub rózgą. Każdy mężczyzna, zgodnie ze swoim sumieniem, wykształceniem, kulturą i wychowaniem, może ukarać swoją nieposłuszną żonę tak, jak uważa za właściwe.Prawo legalizujące kary cielesne w małżeństwie działa tylko w jedną stronę. Mężczyzna ma prawo uderzyć żonę, kobieta jednak nie ma tego prawa – nawet w samoobronie.
Czy tacy sami są islamiści, którzy zadomowili się u nas w Polsce? W naszym kraju nie licząc Tatarów jest ich około 50 tysięcy, z czego większość pochodzi z Czeczeni, Turcji, Iraku, Egiptu i Palestyny.

Categories: Filmy, Polecamy 1 likes

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.