STSport

10 czerwca 2017, o godz. 21.00, hala Arena w Poznaniu ponownie zamieni się w miejsce walki fighterów. Do rywalizacji o finał staną kluby z Poznania, Wałbrzycha, Zabrza oraz – to nowość – zespół z Moskwy. Poza walkami drużynowymi w MMA dodatkowo będzie można zobaczyć 2 pojedynki grapplerskie.

Gala czerwcowa to nie tylko wcześniej zapowiedziane walki drużyn MMA, w których każdy walczy z każdym. Poza fighterami z zespołów: Klub Boks Poznań, Klub Sportowy Fux Zabrze, Imperium Boxing Wałbrzych oraz Sharke Team Moskwa, będzie można zobaczyć 10-minutowe pojedynki grapplerskie. Do tych walk staną: Jędrzej „Węgorz” Kubski i Wojciech Biernacki w formule No Gi BJJ oraz Jakub Najdek i Daniel „Dzieciao” Karaczun -78 purpury.

Podczas tego wydarzenia zwycięskie drużyny otrzymają czeki o wartości 10 tysięcy za 1 miejsce, 5 tysięcy za 2 miejsce i 3 tysiące za miejsce 3. Te, które przeszły do finału z pierwszej gali w styczniu i które przejdą do niego z pojedynku czerwcowego powalczą o nagrody w wysokości: za 1 miejsce 25 tys. zł, 2 miejsce 15 tys. zł i za 3 miejsce 10 tys. zł.

Transmisję z II gali Iron Warriors Team będzie można zobaczyć bezpłatnie w telewizji WTK oraz na kanale Youtube IWT.

Ruszyła też kampania promująca nasze wydarzenie w radiu Eska Poznań oraz w telewizji WTK. Warto słuchać spotów w radiu, ponieważ na antenie pojawi się konkurs, w którym będzie można wygrać bilety na najbliższą galę. Ponadto, bilety można wygrać też u naszych innych partnerów mediowych oraz na naszym fanpage’u – powiedział Paweł Rydlewski, właściciel i promotor Iron Warriors Team.

Kampania reklamowa rozpoczęła się w ostatni weekend i potrwa do samej gali, czyli do 10 czerwca br.

Bilety na drugą galę IWT można jeszcze kupić poprzez systemy KUP BILET (kupbilet.pl) oraz Eventim (eventim.pl), bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się nabilety@iwtmma.pl, a także u partnerów (m.in.http://trend-sport.pl/iwt/). Ich ceny kształtują się w przedziale 59 – 350 zł.

IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Założeniem IWT jest wyłanianie młodych, utalentowanych zawodników. Organizatorzy chcą pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walki.

Oficjalna infromacja IWT

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.