STSport

W dniach 1-2 września na warszawskim lotnisku „Bemowo” odbędzie się największa impreza motoryzacyjna w Polsce – Inter Cars Motor Show. Jest to show dla wszystkich miłośników motoryzacji i nie tylko. Organizatorzy gwarantują moc wrażeń i przypływ adrenaliny! Impreza obejmuje szereg atrakcji, między innymi: zawody driftu, pokazy kaskaderskie, wyścigi z udziałem czołowych rajdowców w Polsce oraz koncerty Mroza i Moniki Brodki.

Podczas drugiego dnia Inter Cars Motor Show, o godzinie 17:00 na scenie zaprezentują się bohaterowie zbliżającej się gali KSW20 m.in. Mariusz PudzianowskiJan Błachowicz i Marcin Różalski, a także gwiazdy Federacji KSW, Mamed ChalidowMichał Materla. Tego dnia odbędzie się konferencja prasowa, a także ważenie zawodników.

2 września 2012, godz 17:00 (Lotnisko Bemowo-Warszawa)
Więcej informacji o imprezie na: www.intercarsmotorshow.com
Bilety do nabycia na: www.intercarsmotorshow.com/bilety
Obecni zawodnicy: Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Michał Materla, Marcin Różalski, Karol Bedorf, Rafał Moks, Borys Mańkowski, Anzor Azhiev, Kamil Waluś i Jacek Wiśniewski.

Wstęp na imprezę jest płatny. Dziennikarze i fotoreporterzy mogą składać wnioski na stronie Organizatora. Bezpośredni link do akredytacji tutaj

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.