STSport

I Puchar Berserker`s Team Junior Otwarty Turniej w Brazylijskim Jiu Jitsu to jedna z największych imprez tego typu dla dzieci i młodzieży w Polsce, a zarazem jedyna tego typu w Szczecinie .

Turniej ten organizowany jest przez Berserker`s Team Szczecin , klub którego nie trzeba przedstawiać. Impreza ta dzięki swojemu otwartemu i bezpłatnemu charakterowi ma na celu popularyzację BJJ w środowisku dzieci i młodzieży w regionie zachodniopomorskim oraz całej Polsce, ma również pokazać potencjalnym małym zawodnikom jak i ich rodzicom, kibicom na czym naprawdę polega ten sport przez co obalić powstałe mity.  Poziom startujących zawodników, wola walki oraz chęć wygranej przełoży się na wspaniałe widowisko sportowe.

W trakcie zawodów między innymi przewidziana jest wizyta czołowych zawodników BJJ i MMA w Polsce, swoją obecność potwierdzili między innymi Piotr „ Bagi: Bagiński ( legenda BJJ i MMA), Michał „ Cipao” Materla (mistrz KSW), Maciej „ Irokez” Jewtuszko ( mistrz KSW), Karol „ Coco” Bedorf (pretendent do pasa KSW), Michał „ Sztanga” Fijałka ( czołowy zawodnik MMA Attack) oraz inni.

Więcej informacji na :

http://szczecin.berserkersteam.pl/index.php/2013/04/i-puchar-berserkers-team-junior/

www.facebook.com/BerserkersteamJunior

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.