STSport

Reżyser filmowy związany z amerykańskim MMA – Bobby Razak – umieścił wczoraj w sieci trailer swojej najnowszej produkcji pod tytułem – History of MMA (Historia MMA).

Jeżeli kiedykolwiek widzieliście reklamę firm takich jak Tapuot, Bad Boy czy Hayabusa, to najprawdopodobniej jej reżyserem był właśnie Bobby Razak. Ten młody reżyser od dawna związany jest z amerykańską sceną MMA. Ma w swoim dorobku takie produkcje jak The Future of MMA oraz Rites of Passage.

W swojej najnowszej produkcji, skupia się głównie na amerykańskim MMA i początkach największej obecnie federacji, czyli UFC. Nie przeszkadza mu to jednak przedstawiać tak ważne dla MMA postacie jak Fedor Jemalianenko czy Mirko Filipović. Już po samym trailerze można być pewnym, że czeka nas ciekawa produkcja – są tam pierwsze gwiazdy UFC – Frank Shamrock czy Mark Coleman. Da się również wypatrzeć jeszcze nie siwego Bruce’a Buffera oraz młodziutkiego Tito Ortiza. Na pewno warto czekać na premierę całości. Ta ma odbyć się w tym roku. Kiedy dokładnie? Tego jeszcze nie ustalono.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.