STSport

Tydzień przed galą FEN 14 Silesian Rage zapraszamy wszystkich fanów do Warszawy na Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness FIWE, podczas której będzie można spotkać się z zawodnikami Fight Exclusive Night i wygrać bilety na zbliżającą się wielkimi krokami galę w katowickim Spodku.

fen-federation-real-pharm-fiwe

Marcin Szreder, Arkadiusz Wrzosek, Marian Ziółkowski oraz jeden z bohaterów gali FEN 14 Silesian Rage Albert Odzimkowski – z tymi zawodnikami organizacji Fight Exclusive Night będziecie mogli spotkać się w niedzielę, 9 października, o godzinie 13 na stoisku naszego partnera Real Pharm na terenie kompleksu Expo XXI. Dla amatorów sportów walki  będzie to doskonała okazja, by poznać tajniki treningu, diety, suplementacji i przygotowań profesjonalnych zawodników MMA i K-1 do walki. Gościem specjalnym spotkania będzie prezes federacji Paweł Jóźwiak, który również bardzo chętnie odpowie na wszelkie pytania, zwłaszcza te związane z przygotowaniami do zbliżającej się wielkimi krokami gali w Katowicach. Przy okazji spotkania każdy z odwiedzających stoisku Real Pharm będzie mógł wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami – do wygrania będą m.in. wejściówki na galę FEN 14 Silesian Rage.

Podczas targów FIWE w Strefie Gwiazd będzie mogli również spotkać innego uczestnika gali FEN 14 Silesian Rage Akopa Szostaka, który w sobotę, 8 października, o godz. 11 w sali konferencyjnej Expo XXI wygłosi wykład zatytułowany „Jak powinna wyglądać zdrowa redukcja?”, a o godz. 16.20 wspólnie ze swoją żoną Sylwią poprowadzi otwarty trening na FIWE Scenie.

FEN

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.