STSport

Szokujące wieści ze świata MMA! Dziś w okolicach Gryfic pod Szczecinem został zatrzymany słynny zawodnik MMA i wielka gwiazda KSW – Michał M.” Cipao” Do tej pory nie są znane dokładne szczegóły tej sprawy, ale Prokuratura Okręgowa w Poznaniu, na zlecenie której działało Centralne Biuro Śledcze Policji, potwierdza, że do zatrzymania faktycznie doszło.

W okolicach Gryfic zatrzymano dziś dwie osoby – jedną z nich jest Michał M., znany kibicom mieszanych sztuk walki zawodnik MMA i KSW. Sprawa pozostaje dość tajemnicza, nie wiadomo o niej wiele więcej. Przedstawiciele Prokuratury Okręgowej w Poznaniu odmawiają podawania informacji ze względu na prowadzone czynności.
Związek ze sprawą mogą mieć masowe zatrzymania, do jakich doszło wczoraj. Wówczas CBŚP aresztowało ok. 20 osób na terenie trzech województw, a jedną z nich był właśnie pochodzący ze Szczecina Michał M.. Nieoficjalnie mówi się, że był on zamieszany w działalność w zorganizowanej grupie przestępczej. Miało chodzić o kradzieże, rozboje i wymuszenia. Dokładniejsze i oficjalne informacje zostaną podane wkrótce.
To kolejna zagadkowa sprawa z jego udziałem. Kilka miesięcy temu trafił do jednego ze szczecińskich szpitali, a jak dowiedziały się lokalne media powodem była rana, jakiej doznał na skutek bójki i ugodzenia nożem. Jego menadżer jednak wszystkiemu zaprzeczył.
Michał M. to jedna z największych gwiazd polskiego MMA oraz federacji KSW. W latach 2012-2015 był mistrzem wagi średniej tej organizacji. Stracił pas po błyskawicznej porażce z Mamedem Chalidowem.

źródło:SE

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.