STSport

Dobrze znany warszawski fighter Grzegorz „Gusiek” Białas (8-15) po blisko 8 miesięcznej przerwie wraca do klatki MMA. Podobnie jak w ostatniej walce „Gusiek” stoczy swój pojedynek dla organizacji Dragon Fight Night, a jego przeciwnikiem będzie znany z występu w programie Warsaw Shore – Alan Kwieciński (0-1)

Grzegorz miał ostatnio fatalną passę, przegrywając 5 walk z rzędu. Najpierw na gali WLC 1 przegrał z Marcinem Pawłowskim w czerwcu 2017 roku, poźniej zaś odpowiednio przegrywał: Z Adrianem Barkacem, Bartoszem Drabikiem, Damianem Domachowskim i Ibrahimem Barchinovem na ostatniej, 3 odsłonie DFN w Tłuszczu.

Jego rywal Alan Kwieciński, debiutował na gali Slugfest we Wrześni w formule Semi Pro w 2014 roku, gdzie zwyciężył z Mateuszem Stawskim, zaś na 11 edycji Fight Exlusive Night przegrał z Michałem Miłkiem w walce zawodowej, pod koniec trzeciej rundy przez poddanie.

Walkę wieczoru stoczy ponownie Krystian Bielski (4-0) z Mławy, który skrzyżuję rękawice z Adrianem Błeszyńskim (6-2) . Na gali wystąpią również m.in Michał Tarabańka (3-7) w pojedynku z Mariusem Bogdanasem (1-1), Adam Pałasz (0-0) z Hazbi Edelbievem (1-0), Emil Różewski (6-3) będzie walczył z Dmitriem Gorbatovem (2-1), Marek Kellel (1-0) stanie na przeciwko Macieja Króla (0-2), zaś jego brat – Arkadiusz Keller (0-0) skrzyżuję rękawice z Mansurem Azhievem (1-0).

Gala Dragon Fight Night odbędzie się 17 Listopada w Arenie Legionowo. Oprócz emocji sportowych, organizatorzy przygotowali również muzyczne, albowiem gala będzie połączona z koncertem Fun Factory. Bilety dostępne są tutaj: https://dfn4.evenea.pl/

Pan Gie.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.