STSport

Mariusz Pudzianowski (4-2) na gali KSW 20 zmierzy się z grekiem Christosem Piliafasem. Jak pokazuje statystyka z walk tego zawodnika to kolejny kelner jakiego serwuje nam federacja KSW uważając, że polscy kibice MMA to zgraja prostaczków, która się na niczym nie zna.

The Mad Greek” jak nazywa sam siebie Piliafas stoczył w MMA pięć walk z czego 4 wygrał i 1 przegrał.  Z kim walczył ten niezwykle utalentowany grecki zawodnik?

Otóż dwukrotnie pokonał na gali King of the Cage Willa Crocketta, który ma ujemny bilans walk w MMA, bowiem wszystkie 3 walki jakie stoczył szybko przegrał już w pierwszych rundach. Kolejny rywal „Szalonego Greka” niejaki Javon Prewitt ma na swoim koncie również 3 walki w MMA i również wszystkie przegrane w pierwszej rundzie. To zakrawa już na lekką kpinę.

Ale zobaczmy co dalej?

Joe Mellotte, którego pokonał nasz grecki bohater  na 26 walk przegrał aż 20.Ten zawodnik na przestrzeni ostatnich 9 lat przegrał aż 14 razy a wygrał tylko 1 raz. Wygrana z takim rywalem to nie powód do chluby. Takich to właśnie rywali pokonał przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego.

– Do Polski przyjechałem po kolejny triumf. Wiem, że Pudzianowski jest mocny. Nie boję się go jednak. Wyjdę do ringu i urwę mu głowę – powiedział Christos Piliafas dla portalu mmania.pl

pudzianowski vs piliafas

Czy Pudzian ma powody do obawy?

Absolutnie żadnych.  Jego grecki rywal został znokautowany  przez innego kelnera Jasona Fisha w 2 minucie pierwszej rundy. Kim jest ten pogromca świetnego Greka?  Otóż Fish to tak piekielnie mocny zawodnik, że przegrał przed czasem aż 3 walki w tym jedną amatorską,a jedyna wygrana jaką zaliczył była właśnie z Christosem Piliafasem -rywalem specjalnie przygotowanym dla Pudziana.

Niesamowity i metafizyczny Christos Piliafas nie odniósł dotąd żadnego wartościowego zwycięstwa. Przedstawianie tego zawodnika jako godnego rywala dla Mariusza Pudzianowskiego to obraza dla inteligencji Polaków. To zwykły kelner, który ma podbić dodatni bilans walk Pudziana. Ostatnio nasz strongman pokonał innego kelnera Boba Sappa, który robi objazdówki po świecie przegrywając regularnie po 2-3 walki w miesiącu. Pudzianowski rozbijając Sappa na gali KSW19 w oczach KSW i niektórych naiwnych fanów Pudziana stał się bohaterem narodowym. Teraz po błyskawicznej wygranej z Christosem Piliafasem, która nastąpi na KSW20 Pudzian zostanie pewnie beatyfikowany!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.