STSport

Po wczorajszym ataku Marcina Wawrzynowskiego- organizatora gali MMA w Londynie, na Marcina Najmana doczekaliśmy się w końcu riposty „El Testosterona”, który w dniu dzisiejszym na swoim koncie na portalu facebook napisał, że szumnie zapowiadany pojedynek Pudzianowskiego z Kowalczykiem nie dojdzie do skutku.

Marcin Najman

Marcin Najman

-Po tym jak odwołałem swój udział w na gali w Londynie z powodów elementarnego nie wywiązania się przez organizatorów z wcześniejszych ustaleń, pozostaje mi tylko razem z wami poczekać do 16 grudnia, kiedy to gala ma się odbyć, a 17 grudnia powiem wam niestety… A nie mówiłem – zapowiedział proroczo Marcin Najman.

Z informacji jakie otrzymaliśmy nieoficjalnie wynika, że organizatorzy gali MMA FC w Londynie nie dysponują budżetem zdolnym pokryć koszta takiej imprezy. Masowo rozsyłają po różnych firmach oferty sponsorskie licząc na pozyskanie reklamodawców mających zapewnić im pieniądze na zapłacenie gaż zawodniczych.Propozycja jaką złożyli Mariuszowi Pudzianowskiemu i udział strongmana w tym przedsięwzięciu ma w ich przekonaniu zapewnić sponsorów na tą galę. Kto wie, może im się uda, choć czasu nie pozostało za wiele.

Redakcja STSPORT również otrzymała propozycję za sponsorowania gali MMA FC w Londynie…poniżej przedstawiamy fragment tej oferty.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.