STSport

Gala z cyklu King of Kings, jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w świecie kickboxingu, tym razem odbędzie się w mołdawskim Kiszyniowie. Wypełniony ekscytującymi walkami wieczór w Manej Sports Arenie będzie transmitowany na żywo w FightBox HD w sobotę 19 grudnia od 18:00.

kok-vilnius

Miesiąc po wielkiej gali w Wilnie, gdzie walkom przyglądało się ponad 10 tysięcy fanów, KOK powraca z kolejną mocną fight kartą. Walką wieczoru będzie z pewnością starcie lokalnego ulubieńca i numeru 5. w wadze ciężkiej Maxima Bolotova z Ukraińcem Andrejem Ohotnikiem. Ta walka może sporo namieszać w rankingach. Wysoko, na trzecim miejscu notowany zawodnik z Mołdawii Stanislav Renita w kategorii do 65 kg zmierzy się z Issamem Laazibim, groźnym rywalem z Holandii. Dobrze znany fanom KOK Valdemar Kulda z Litwy wejdzie do ringu z reprezentantem gospodarzy Denisem Apavaloae.

FightBox HD pokaże tego wieczoru na żywo siedem walk kickbokserskich i jedną MMA:

+93 kg, Kickboxing, formuła KOK: Andrei Ohotnik (Mołdawia) vs. Maxim Bolotov (Ukraina)
-51kg, Kickboxing, formuła KOK: Anastasia Kulinich (Ukraina) vs. Nadejda Cantsir (Mołdawia)
-85 kg, Kickboxing, formuła KOK: Andrei Danila (Rumunia) vs. Aurel Ignat (Mołdawia)
-71 kg, Kickboxing, formuła KOK: Jacek Olkurski (Polska) vs. Alexandr Prepelita (Mołdawia)
-84 kg, Kickboxing, formuła KOK: Valdemar Kulda (Litwa) vs. Denis Apavaloae (Mołdawia)
-75 kg, MMA: Doukoure Aboubacar (Gwinea) vs. Vlad Popovsky (Mołdawia)
+93 kg, Kickboxing, formuła KOK: Tomasz Kowalski (Polska) vs. Alexandr Surcov (Rosja)
-65 kg, Kickboxing, formuła KOK: Issam Laazibi (Holandia) vs. Renita Stanislav (Mołdawia)

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, przyciągające do największych aren światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Oprócz bezpośredniej transmisji na kanale FightBox HD w przeszło 40 krajach na całym świecie, galę będzie można zobaczyć na żywo także w Internecie: w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live oraz w systemie pay-per-viev na www.fightboxlive.com.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.