STSport

Frank Mir (17-9 MMA, 15-9 UFC) bardzo szybko rozprawił się z Antonio Silvą (18-7 1NC MMA, 2-4 1NC UFC), nokautując go już w pierwszej rundzie. Tym samym, Mir po czterech porażkach z rzędu, wrócił na ścieżkę zwycięstw.

Frank Mirr

Frank Mirr

Od samego początku było widać przewagę szybkości Amerykanina, który walkę rozpoczął dość agresywnie. W pierwszych sekundach, zagonił pod siatkę, skrócił dystans i próbował ustrzelić Brazylijczyka, akcja się jednak nie powiodła.

Nieco po minucie walki Frank Mir wystrzelił lewym sierpowym, który trafił prosto w szczękę „Bigfoota”. Po tym ciosie Silva padł a ziemię, a Amerykanin nie zmarnował okazji i od razu rzucił się z ciosami na półprzytomnego przeciwnika. Sędzia nie miał wyboru i musiał przerwać pojedynek.

Walka wieczoru.

265 lbs.: Frank Mir pok. Antonio Silvę przez TKO (lewy sierpowy i uderzenia w parterze), 1 runda (1:40)
Główna karta.

155 lbs.: Michael Johnson pok. Edsona Barbozę przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 30-27, 29-28)
185 lbs.: Sam Alvey pok. Cezara Ferreirę przez TKO (lewy sierpowy i ciosy w parterze), 1 runda (3:34)
155 lbs.: Adriano Martins pok. Rustama Khabilova przez niejednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 28-29)
135 lbs.: Frankie Saez pok. Iuriego Alcantarę przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 30-27, 29-28)
170 lbs.: Santiago Ponzinibbio pok. Seana Stricklanda przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27)
Pozostałe.

135 lbs.: Marion Reneau pok. Jessicę Andrade przez poddanie (trójkąt nogami), 1 runda (1:54)
170 lbs.: Matt Dwyer pok. Williama Macario przez KO (superman punch), 1 runda (3:14)
135 lbs.: Mike de La Torre pok. Tiago dos Santosa Silvę przez TKO (lewy sierpowy i ciosy w parterze), 1 runda (2:59)
Pozostałe (UFC Fight Pass).

135 lbs.: Douglas Silva de Andrade pok. Cody’ego Gibsona przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 30-27)
155 lbs.: Ivan Jorge pok. Josha Shockley’a przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28)

źródło:mmana.pl