STSport

Federacja Babilon MMA ogłosiła swoich nowych nabywców na czwartą edycję swojej gali w Ełku. Będzie to Daniel Rutkowski (5-2) który podpisał długoterminowy kontrakt po świetnej walce na Babilon MMA 3 dopisując wtedy piąte zwycięstwo z rzędu, a w Ełku czeka na niego Aleksander Georgas (5-2).

Georgas znany jest z występów dla FEN, gdzie wygrał z Robertem Rajewskim oraz Alexey Olejnikiem, a smak porażki poczuł w starciu z Bartłomiejem Koperą.

Oprócz tego, kontrakt z organizacją Tomasza Babilońskiego podpisał klubowy kolega Rutkowskiego z Mighty Bulls Gdynia – Kacper Formela (7-1) i również będzie to jego debiut na galach Babilon MMA, a obecnie trwa w passie trzech zwycięstw z rzędu. Rywalem Formeli będzie Adam Brzezowski (5-2) który na gali FEN rok temu poddał Daniela Tarabasza.

Piotr Niedzielski (9-4) również dołączył do grona fighterów Tomasza Babilońskiego w Ełku, ale jego rywal nie jest jeszcze znany.

Gala Babilon MMA 4 odbędzie się 8 czerwca w Ełku, transmitowana w telewizji Polsat. Cena biletów – 40 zł do zakupienia na eventim.pl

65,8 kg: Daniel Rutkowski (5-2) – Aleksander Georgas (9-5)
70,3 kg: Kacper Formela (7-1) – Adam Brzezowski (5-2)
77,1 kg: Piotr Niedzielski (9-4) – TBA

Grzegorz Prokop

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.