STSport

Andrzej Fonfara (28-3, 16 KO) i Joe Smith Jr (21-1, 17 KO) zmierzą się w nocy z soboty na niedzielę w walce wieczoru podczas gali w Chicago. Transmisję tego pojedynku będzie można obejrzeć w Polsacie Sport.

fonfara

Dla polskiego pięściarza będzie to pierwsza walka w 2016 roku. Ostatni raz oglądaliśmy go w ringu w październiku 2015 roku, kiedy pokonał Nathana Cleverly’ego (29-3, 15 KO).

Co Fonfara sądzi o swoim najbliższym rywalu? – Chłopak z dodatnim rekordem, dużo wygranych walk przed czasem. Na pewno zostawi serce w ringu, bo to dla niego ogromna szansa pokazania się na wielkiej gali, wygrania z kimś mającym moją pozycję w rankingu – ocenił w rozmowie z Polsatsport.pl.

Smith Jr ostatnią walkę stoczył w kwietniu. Pokonał wówczas przez techniczny nokaut Fabiano Penę (16-5-1, 12 KO). W swojej karierze przegrał tylko raz. W 2010 roku musiał uznać wyższość Eddie’ego Caminero (7-9, 7 KO). W trakcie gali w Chicago wystąpi także Maciej Sulęcki (22-0, 7 KO). Rywalem polskiego pięściarza będzie Hugo Centeno Jr (24-0, 12 KO).

źródło:polsatsport.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.