STSport

2 czerwca 2014 roku  na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, odbył się finał wojewódzki pierwszej edycji Turnieju o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi „Najlepszy Policjant Służby Prewencyjnej w Zakresie Taktyki i Technik Interwencji Policyjnych”.

Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi „Najlepszy Policjant Służby Prewencyjnej w Zakresie Taktyki i Technik Interwencji Policyjnych”.

W eliminacjach terenowych do zawodów organizowanych przez Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wzięło udział 1748 funkcjonariuszy pionu prewencji ze wszystkich jednostek organizacyjnych garnizonu łódzkiego. Do finału przystąpiło 24 zwycięzców eliminacji – reprezentantów jednostek terenowych.
Zawody finałowe polegały na przeprowadzeniu dwóch dynamicznych interwencji polegających na obezwładnieniu i zatrzymaniu agresora, wyposażonego m.in. w niebezpieczne narzędzie. Przewodniczącą Komisji sędziowskiej zawodów była Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi – mł. insp. Ewa Rosoł, a konkurencje sędziowali instruktorzy Sekcji Doskonalenia Zawodowego i Szkolenia Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi.

Finał pierwszej edycji Turnieju o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

      Zwycięzcą Turnieju i zdobywcą Pucharu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, został sierż. Sebastian Starostka z KPP w Radomsku. Na drugim miejscu uplasował się post. Grzegorz Witkowski z OPP w Łodzi, a trzecie miejsce zdobył sierż. szt. Konrad Sadłowski z KPP w Łęczycy.
Finał Turnieju był również okazją do wręczenia pucharów którymi, Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi wyróżnił 9 policjantów którzy uzyskali bardzo dobre wyniki podczas eliminacji do konkursu w jednostkach terenowych.

źródło: lodzka.policja.gov.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.