STSport

Filip Rządek (2-3, 1 KO) będzie rywalem Rafała Jackiewicza (43-11-2, 21 KO) podczas najbliższej gali Fight Night 8: The Legend, która odbędzie się 12 kwietnia w Częstochowie. Były mistrz Europy w wadze półśredniej stanie w ringu naprzeciw bardzo doświadczonego rywala, który doskonale znany jest kibicom sportów walki z całego świata.

Mierzący 175 cm Filip Rządek większość swoich bokserskich pojedynków toczył poza granicami naszego kraju i znany jest z niesamowitej nieustępliwości i wielkiego serca do walki. Zawodnik ten największe sukcesy odnosił walcząc w formule Muay Thai. 36-leti Rządek to były amatorski mistrz świata IFMA oraz wielokrotny mistrz naszego kraju, a także uczestnik wielu międzynarodowych gal. W 2008 roku brał udział w pierwszej historycznie gali organizacji K-1 w Polsce, jaką była K-1 Europe MAX Grand Prix w Warszawie. Walczył także poza granicami kraju, w tym na słynnej Tatneft Arena w Rosji. Filip jest zawodnikiem naprawdę wszechstronnym, który swoich sił próbował także w walkach w formule MMA.

Dla Rafała Jackiewicza, który podobnie jak jego rywal wywodzi się z kickboxingu będzie to naprawdę ciekawa konfrontacja.

Najważniejsze sukcesy Filipa Rzadka w dotychczasowej karierze:

Amatorskie: Mistrzostwa Polski Kraków 2004, Mistrzostwo Świata Bangkok 2004, Wicemistrz Świata K-1 Olomouck 2008.

Zawodowe: Międzynarodowy Mistrz Polski Federacji WMC 2004, Międzynarodowy Mistrz Polski WMC 2005, Międzynarodowy Mistrz Polski Federacji WBC 2005, 3 miejsce w turnieju Polish Open S1 2006, Pas Interkontynentalnego Mistrza Świata ISKA 2006-12-22, Pas Interkontynentalnego Mistrza Polski ISKA 2008-10-18.

Podczas organizowanej przez grupę NG Promotions gali gościem specjalnym imprezy będzie legenda boksu zawodowego Andrzej Gołota, dla którego będzie to już kolejny powrót na polską ziemię. Imprezę poprowadzi lider zespołu „Big Cyc” doskonale znany polskiej publiczności showman Krzysztof Skiba.

Podczas gali swój pierwszy w zawodowym boksie pojedynek stoczy Kamil Bazelak. Zawodnik znany z klatek MMA, czy ringów K-1 tym razem spróbuje swoich sił w zawodowym boksie. Rywalem Bazelaka będzie także debiutujący w ringu Adam Koprowski, który do tej pory pomagał w przygotowaniach Marcina Siwego i Marcina Najmana. Kolejny pojedynek na zawodowym ringu stoczy także Robert Parzęczewski (2-0), który zmierzy się w nim z Zoltanem Kissem Jr. (31-17-3). Stawką zakontraktowanej na 6 rund walki Parzęczewski vs. Kiss Jr. będzie tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski wagi super średniej. Swoje umiejętności zaprezentuje również pięściarz wagi ciężkiej Marcin Siwy (7-0), dla którego występ przed własną publicznością jest dodatkową nobilitacją. Walka Marcina Siwego zakontraktowana została na sześć rund, a jej stawką będzie tytuł Młodzieżowego Mistrza Rzeczypospolitej w kategorii ciężkiej. Swój zawodowy debiut podczas gali Fight Night 8 zaliczy także pochodzący z Częstochowy Michał Boruc, który w przeszłości bardzo dobrze spisywał się na ringach amatorskich i zdobywał wiele mistrzowskich tytułów. Rywalem Boruca będzie znany doskonale polskim kibicom Alex Serbic (0-1). Swoje umiejętności przed zgromadzoną w Częstochowie publicznością zaprezentuje także Łukasz Wawrzyczek (18-2-2), który na ring wróci po porażce Maciejem Sulęckim.

W pojedynku w formule kickboxing swoje umiejętności będzie mógł zaprezentować miejscowy radny Łukasz Wabnic, który przed laty święcił triumfy w tej dyscyplinie i po latach wraca na ring. Podczas tej imprezy kibice zobaczą w ringu także dwie walki w formule MMA, w których zaprezentują się zawodnicy klubu Wydra Gym. W jednym z pojedynków zaprezentuje się doskonale znany miejscowym kibicom zawodnik MMA Łukasz Mielczarski.

Jak już zdążyli przyzwyczaić kibiców organizatorzy na galach grupy NG Promotions nie może zabraknąć pojedynku specjalnego. Tym pojedynkiem anonsowanym jako EXTRA FIGHT będzie starcie o tytuł mistrza świata w formule K-1. W walce o pas jednej z prestiżowych federacji zmierzą się Norbert Anzorge i Martin Pacas.

Informacja o sprzedaży biletów na galę Fight Night 8: The Legend:

Bilety w cenach:

  • Pierwszy rząd (płyta) – 600 zł
  • Drugi rząd (płyta) – 500 zł
  • Trzeci rząd (płyta) – 400 zł
  • Czwarty rząd (płyta) -300 zł
  • Piąty rząd (płyta) – 200 zł
  • Rząd szósty, siódmy i ósmy – 100 zł
  • Trybuny dole – 50 zł
  • Trybuny górne – 20 zł

Bilety do nabycia w Pubie „Stacherczak” oraz poprzez sprzedaż wysyłkową zamawiając je za pośrednictwem maila bilety@ngpromotions.pl.

Przy sprzedaży wysyłkowej prosimy o informację nt. wybranego miejsca na hali według wyżej wymienionego zestawienia, ilości zamawianych biletów oraz adresu, na które mają zostać wysłane bilety. Sprzedaż prowadzona jest tylko w formie za pobraniem (płatność przy odbiorze).

źródło: NGpromotions

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.