STSport

30 listopada odbędzie się gala boksu zawodowego z cyklu Fight Night przy ulicy Żużlowej 4 w Częstochowie organizowana przez grupę NG Promotions czyli Łukasza Głowackiego i Marcina Najmana.

info organizatorów:


Miłym zaskoczeniem dla fanów boksu będzie występ w ringu byłego mistrza Europy i pretendenta do tytułu mistrza Świata – Rafała Jackiewicza, który zdecydował się na współpracę z grupą NG Promotions. Popularny „Wojownik” zanim zadebiutuje w formule MMA będzie miał okazję jeszcze raz zaprezentować się kibicom podczas konfrontacji na zasadach boksu zawodowego. Kolejnym ciekawym akcentem gali będzie występ Marcina Rekowskiego, który po wygranych nad młodym McCallem oraz ostatnio nad Danny’m Williamsem wzbudza wielkie zainteresowanie pośród fanów szermierki na pięści.

Jako, że Marcin Najman godzi pracę promotora z karierą bokserską, to jego również nie może zabraknąć na listopadowej gali. Wzbudzający kontrowersję „El Testosteron” w ostatnim pojedynku wygrał przez TKO z Martinem Pacasem. Obecność jednego z najbardziej kontrowersyjnych i nieprzewidywalnych pięściarzy z pewnością gwarantuje emocje, których tak mocno spragnieni są polscy kibice.

Częstochowskich fanów sportów walki z pewnością ucieszy fakt, że będą oni mieli okazję zobaczyć walkę miejscowego bohatera Tomasza Dobosza.

Częstochowianin ma za sobą udaną karierę amatorską, a teraz próbował będzie swoich sił na zawodowym ringu. Kibice będą mieli także okazję zobaczyć w ringu Łukasza Wawrzyczka, który bliski jest walki o europejskie tytuł, Dawida Kwiatkowskiego, który stanie do konfrontacji o tytuł federacji WBF, wracającego po kontuzji Przemysława Wątrobę oraz budującego dopiero swoją pozycję w zawodowym boksie Jacka Chruślickiego.
Usatysfakcjonowani będą także kibice kochający boks w wykonaniu pięściarzy wagi ciężkiej. Tu największa presja znajdować będzie się na barkach Marcina Siwego, który stanie do konfrontacji o tytuł młodzieżowego mistrza świata federacji WBF.

Dla tych, którzy nie będą w stanie zameldować się w częstochowskiej hali mamy dobrą informację, ponieważ gala będzie transmitowana na żywo przez telewizję Orange Sport.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.