STSport

fen13

Po frekwencyjnym, sportowym i medialnym sukcesie dwóch poprzednich gal FEN Summer Edition, zorganizowanych w sopockiej Hali Stulecia oraz kołobrzeskiej Hali Milenium, federacja Fight Exclusive Night na kolejną wakacyjne widowisko MMA i K-1 galę zaprasza kibiców sportów walki do Gdynia Arena – jednego z najnowszych, najnowocześniejszych i największych obiektów sportowych tego typu w Polsce.
Specjalne rozwiązania architektoniczne tej trójmiejskiej hali mają zapewniać publiczności na trybunach ochronę przed letnimi upałami, mimo to w sobotę, 13 sierpnia, atmosfera w Gdynia Arena będzie z pewnością gorąca za sprawą zawodników, którzy tego wieczora wystąpią w klatkoringu organizacji FEN. Będą wśród nich tacy znakomici fighterzy, jak walczący w formule MMA Michał Wlazło, Jacek „Łamator” Kreft i Bartosz „Hulk” Chyrek, oraz wojownicy K-1 Marcin Szreder i Arkadiusz Wrzosek.

Więcej informacji o gali FEN 13 Summer Edition w Gdynia Arena, w tym nazwiska kolejnych bohaterów trójmiejskiego show, już wkrótce znajdziesz na stronie www.fen-mma.com, a już dziś zapraszamy do kupowania biletów na to niepowtarzalne sportowe wydarzenie!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.