STSport

Fernardo Rodrigues po fakcie, jak z włodarzami DKW nie udało mu się dojść do porozumienia, szybko znalazł nowego pracodawcę. Zamiast walki z Kamilem Bazelakiem, były mistrz KSW zmierzy się z równie dobrze znanym w Polsce kibicom – James’em McSweenyem podczas gali Superior Challenge 17  – 19 maja w Sztokholmie, a stawką pojedynku będzie pas kategorii ciężkiej.

Fernardo Rodrigues Jr nie wiedzie ostatnimi walkami najlepszej passy, albowiem przegrał dwukrotnie: najpierw znokautował go Marcin Różalski w 16 sekund na stadionie narodowym podczas KSW 39 Colloseum odbierają mu pas mistrzowski KSW, potem zaś przywitanie z linią maty zafundował mu Michał Andryszak na KSW 41 w Katowickim Spodku.

James McSweeny powróci do mieszanych sztuk walki po niedopuszczeniu przez komisję Safe MMA do walki z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 40 w Dublinie. Od tamtego czasu, James zawalczył w formule K1 nokautując Firuoza Fakhiri, a ostatnie walki MMA kończył podobnie jak Fernardo, z taką różnicą, ze Anglik nie zaliczał on tak szybkich nokautów jak Fernardo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.