STSport

Paweł Trybała (5-3, 5 KO) wystąpi podczas gali FEN 26, która 12 października odbędzie się w Hali Orbita we Wrocławiu. „Trybson” zadebiutuje pod szyldem organizacji w kategorii półciężkiej. Transmisja gali na sportowych antenach Polsatu.

Trybała pierwotnie miał wystąpić na FEN podczas 20. edycji, ale podczas przygotowań zerwał więzadła w kolanie i nie był w stanie skonfrontować się z Tymoteuszem Świątkiem.
– Na ten debiut czekałem naprawdę długo. Zaczynałem rozmowy z organizacją już w 2015 roku. Wtedy nie dogadaliśmy się do końca, później ponownie rozmawialiśmy i złapałem kontuzję – mówi Trybała.

Po przerwie stoczył dwa pojedynki i oba wygrał przed czasem.W marcu 2019 roku znokautował w 2. rundzie Gerarda Bąka, niespełna trzy miesiące później w premierowej odsłonie uporał się z Marcinem Najmanem.
Wcześniej o sile jego uderzenia przekonali się David Wysocki oraz Paweł Bolanowski, którzy również musieli uznać wyższość jednego z bohaterów gali FEN 26.
– Chciałbym udanie i szybko zadebiutować w organizacji FEN. Chcę wygrać widowiskowo, równie ekspresowo jak w walce z ostatnim rywalem i później cieszyć się wygraną z moją rodziną – opowiada Trybson.

Karta walk FEN 26:
84 KG, MMA: Andrzej Grzebyk vs TBA*
77 KG, K-1: Dominik Zadora vs Wojciech Wierzbicki*
93 KG, MMA: Marcin Zontek vs Rafał Kijańczuk
93 KG, MMA: Paweł Trybała vs TBA
+95 KG, K-1: Michał Turyński vs TBA
77 KG, MMA: Szymon Dusza vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA

* walki o pas mistrzowski

Comments are closed.