STSport

Końcowe odliczanie przed galą FEN 16 Warsaw Reloaded trwa, ale zanim rozpocznie się sobotnie widowisko na Torwarze, kibiców MMA i K-1 zapraszamy na czwartkowy media trening oraz piątkową ceremonię ważenia zawodników. Transmisję na żywo z obu eventów, którą przeprowadzi telewizja Fightime.pl, będzie można śledzić na fanpage’u Fight Exclusive Night.

Oficjalny media trening – Uniq Fight Club, ul. VI Poprzeczna 23, 9 marca, godz. 16

W czwartkowym media treningu weźmie udział dziesiątka uczestników gali FEN 16 Warsaw Reloaded, wśród nich obaj bohaterowie walki wieczoru – Kamil „Bomba” Łebkowski oraz Brazylijczyk Gabriel „Gabito” Silva. Zawodników walczących w formule MMA reprezentować będą także Bartłomiej Kopera i jego rywal, Francuz Daguir Imavov, oraz Arbi Shamaev i jego przeciwnik Shely Santana z Brazylii. Natomiast spośród fighterów K-1, którzy wystąpią w sobotę na Torwarze, swoją formę i umiejętności zaprezentują Radosław Paczuski, Arkadiusz Wrzosek, Marcin Szreder oraz Piotr Bąkowski.

Oficjalna ceremonia ważenia – Torwar, ul. Łazienkowska 6A, 10 marca, godz. 17

Po raz kolejny uczestnicy gali Fight Exclusive Night będą mogli wejść na wagę już rano w hotelu – dzięki temu zawodnicy będą mieć więcej czasu na regenerację i odpowiednie przygotowanie się do czekającej ich w sobotę walki. Jeśli podczas porannego ważenia fighterzy nie zmieszczą się w limitach wagowych dla swoich kategorii, otrzymają szansę zważenia się ponownie podczas popołudniowej, otwartej dla mediów i publiczności oficjalnej ceremonii ważenia na Torwarze.

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny, zarówno dla kibiców, jak i dziennikarzy. Wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć na media trening lub ceremonię ważenia, zapraszamy do oglądania transmisji na żywo – relację online przeprowadzi telewizja Fightime.pl i będzie je można śledzić na fanpage’u FEN oraz stronie Fightime.pl.

Bilety na sobotnią galę FEN 16 Warsaw Reloaded można kupować w serwisach Eventim.pl, KupBilet.pl oraz Ticketik.pl. W dniu gali dostępne będą także w kasach hali Torwar. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

Więcej informacji o gali FEN 16 na bieżąco na fanpage’u FEN na Facebooku.

FEN

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.