STSport

Już dziś popołudniu kolejne wydarzenie FEN 15 Fight Week – oficjalna ceremonia ważenia zawodników przed galą FEN 15 Final Strike! Uczestnicy wszystkich walk staną ze sobą twarzą w twarz o godz. 17 w hali RCS w Lubinie. Musicie to zobaczyć – na miejscu lub oglądając transmisję na żywo na fanpage’u FEN lub stronie Fightime.pl! Zapraszamy!

Po raz kolejny ważenie zawodników odbywa się w dwóch rundach: porannej i popołudniowej. Przypomnijmy, że wzorem UFC federacja FEN zdecydowała się dać zawodnikom możliwość wejścia na wagę już rano w hotelu – dzięki temu uczestnicy gali mają więcej czasu na regenerację i odpowiednie przygotowanie się do walki. Jeśli podczas porannego ważenia fighterzy nie mieszczą się w limitach dla swoich kategorii, mają szansę zważyć się ponownie podczas popołudniowej, otwartej dla mediów i publiczności ceremonii ważenia.
Wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć na to wydarzenie do hali RCS, zapraszamy do oglądania transmisji na żywo – relację online przeprowadzi telewizja Fightime.pl i będzie je można śledzić na fanpage’u FEN oraz stronie Fightime.pl.

Bilety na sobotnią galę FEN 15 w Lubinie można kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl. W dniu gali dostępne będą również w kasach hali RCS. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.
Transmisję telewizyjną na żywo z sobotniej gali FEN 15 Final Strike przeprowadzą stacje Polsat Sport Fight (od godz. 19), Polsat Sport (od godz. 20:30) oraz nowy otwarty kanał Super Polsat (od godz. 22).
Więcej informacji o gali FEN 15 na bieżąco na fanpage’u FEN na Facebooku.

FEN

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.