STSport

Już 19 listopada 2011 roku Poznań za sprawą 2 edycji Extra Gali „Night of Champions 2” ponownie stanie się stolicą sportów walki. Podczas Gali, która tradycyjnie już odbędzie się na Hali CR AWF, rozegranych zostanie 12 pojedynków w takich formułach walki MMA, MuayThai i K-1 Rules, z tego aż 10 w najbardziej popularnej i widowiskowej dyscyplinie MMA.

W ringu XGSW zobaczymy najlepszych poznańskich wojowników na czele z Grzegorzem Waligórą, Edwinem Raczyńskim, Marcinem Krysztofiakiem, Krystianem Czelewiczem, Marcinem Menclem, Piotrem Wawrzyniakiem, Łukaszem Demczurem, Arturem Kubiakiem, Jakubem Labiakiem i Michałem Bacikiem. Nie zabraknie oczywiście gwiazd polskiej sceny MMA takich jak Kerim Abzaiłow, Ireneusz Mila czy Kamil Szymuszowski.

W programie Gali zaplanowane są dwa 4-osobowe Turnieje MMA: pierwszy w kategorii wagowej 77 kg, drugi w kategorii wagowej 93 kg i 3 Extra Fighty. Całość Gali uświetni występ jednego z czołowych poznańskich raperów „KACZORA”, a niesamowitą oprawę muzyczną Eventu zapewni Dj Taek.

Więcej informacji na stronie www.extragale.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.