STSport

Jak zdążyliśmy Was już przyzwyczaić drodzy Fani, imprezy z serii WLC oprócz emocji czysto sportowych, obfitują również w rozrywkę natury muzycznej, albowiem w przerwach między walkami gościom umilają czas sprawdzeni adepci sztuki muzycznej. W związku z tym w ramach cyklu „Twarze WLC” prezentujemy Wam nie zawodnika, a nową wokalistkę naszej federacji – pochodzącą z Tarnobrzega Ewę Siudzik!

Ewa Siudzik to znana i ceniona na terenie zarówno Tarnobrzega jak i Kielc wokalistka, absolwentka autorskiej szkoły musicalowej Macieja Pawłowskiego w Kielcach. Przez ostatnie 11 lal występowała w zespole weselnym „Vester”, obecnie zaś jest wokalistką, aktorką zespołu „Donietamtąd” oraz „The?”. Bohaterka naszego artykułu jest również wielokrotną finalistką Karaoke Summer festiwal, nagrodzoną również wyróżnieniem pt: „osobowość Karaoke Summer Festival”.

Jakby tego było mało, Ewa Siudzik jest również zdobywczynią wielu nagród muzycznych m.in. 2 miejsce na konkursie piosenki patriotycznej w Kielcach, oraz uczestniczką wielu projektów takich jak: „Nade mną się pochylasz” w Tarnobrzegu, „Jędrusiowa Dola” czy „Niezłomni – wierni do końca” w Baranowie Sandomierskim. Fani muzyczni w Kielcach, znają Ewę m.in z koncertów u boku gitarzystki Ali Zawiszy i wielu innych muzycznych eventów organizowanych w stolicy województwa Świętokrzyskiego.

W związku z występem podczas naszej gali, zadaliśmy Ewie kilka pytań:

Ewo, jak się czujesz jako już oficjalna wokalistka federacji WLC podczas 3 edycji naszych zawodów?

-Czuje się świetnie i dziękuje za zaproszenie. Bardzo się cieszę ze mogę tutaj wystąpić, jest to dla mnie nowe doświadczenie.

Jak mogliśmy przeczytać powyżej brałaś udział w wielu projektach muzycznych. Co Cię skłoniło że zdecydowałaś się zaprezentować swe umiejętności wokalne na naszej gali MMA i K1?

-Tak jak wspomniałam wcześniej jest to dla mnie nowe doświadczenie, nie tylko mogę pokazać się wokalnie ale tez mogę na żywo obejrzeć walki, co jest wielkim plusem dla mnie.

No właśnie lubisz sporty walki? Masz z nimi jakieś doświadczenia?

– Co mogę powiedzieć o sportach walki? Lubię oglądać oraz przeżywać emocje związane z walkami, a jeżeli mam okazje zobaczyć takie show na żywo to grzechem byłoby nie skorzystać. Sama trenowałam przez jakiś czas karate, niestety problemy zdrowotne nie pozwoliły mi kontynuować, w każdym razie temat nie jest mi obcy

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.