STSport

Czas wyjawić pierwszych zagranicznych fighterów, którzy wezmą udział w gali MMA Attack 3 27 kwietnia w katowickim Spodku  Pierwszym z nich jest rywal Damiana Grabowskiego – trenujący w Anglii Cypryjczyk Stavros „Crazy Bear” Economou. 26-latek legitymuje się świetnym bilansem zawodowych walk, z szesnastu stoczonych pojedynków wygrał 14, jeden zakończył się remisem a porażki zaznał jedynie dwa razy.

Economou, obecnie numer dwa brytyjskich rankingów w wadze ciężkiej, walczył już z Polakami na wyspach dwukrotnie, pokonując Tomasza Czerwińskiego i Marcina Bartkiewicza. Walka z Damianem Grabowskim na MMA Attack 3 będzie dla Cypryjczyka najważniejszą w jego dotychczasowej karierze. Znany z mocnego ciosu i parcia do przodu w walce „Szalony Niedźwiedź” ostatnimi czasy mocno szlifuje parter pod okiem Daniela Burzotty i trzy z ostatnich pięciu walk zwyciężył przez poddanie rywala. Na swoim koncie ma zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak:Marcin Bartkiewicz”Doktor”,Bob Sapp,Tomasz Czerwinski,Ricco Rodriguez i Deividas Banaitis.

Walkę Stavrosa Economou z Damianem Grabowskim na MMA Attack 3 będzie można zobaczyć na żywo w Spodku i obejrzeć w telewizji Polsat 27 kwietnia. Sprzedaż biletów na galę MMA Attack 3 prowadzi portal kupbilet.pl, więcej informacji o gali MMA Attack 3 można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/MMAAttack) i Twitterze @MMA_Attack.

Categories: MMA, Polecamy, Sporty walki 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.