STSport

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, zainteresowanych tematyką sportową, a w szczególności sportów walki. Do twoich obowiązków należeć będzie pisanie artykułów, które publikowane będą na portalu STsport. Poszukujemy również reportera do przeprowadzenia wywiadów przed kamerą.Jeśli wiążesz swoją przyszłość z zawodem dziennikarza, bądź reportera sportowego, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zakres obowiązków: Realizacja materiałów informacyjnych (pisanie relacji minimum jednej dziennie) z imprez i eventów, gal sportów walki. Wymagania: Kreatywność Niestandardowe i twórcze pomysły Mile widziane: Znajomość języków obcych, w  szczególności języka angielskiego

Wymiar czasu pracy: Nienormowany

W aplikacji prosimy zawrzeć podpisaną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Oferty prosimy składać na e-mail: rekrutacja@stsport.pl z dopiskiem jakiego rodzaju dziennikarstwa jesteście zainteresowani( pisanie relacji i artykułów czy też wywiady przed kamerami)

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.