STSport

MMA Attack oficjalnie ogłasza, że Dawid Ozdoba będzie rywalem Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneiki na gali MMA Attack 3, 27 kwietnia w katowickim Spodku.

Ozdoba, założyciel najsłynniejszego polskiego zespołu chippendales „Bad Boys”, stanie do swojej pierwszej walki w karierze ale instruktor kulturystyki od dawna trenuje przeróżne sztuki walki. Treningi rozpoczynał od karate kyokushin jeszcze przed liceum, a w czasie studiów w Szczecinie zaczął poznawać tajniki brazylijskiego jiu-jitsu pod okiem Mariusza Linkego. Później, już w Warszawie, trenował z pionierami MMA w Polsce Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim i Antonim Chmielewskim. Obecnie szlifuje swoje umiejętności w Academia Gorila, a do walki z Burneiką pojedzie przygotowywać się do klubu Fightman Bochnia pod okiem trenera Tomasza Knapa.

„Od zawsze, odkąd pamiętam, coś trenowałem” – opowiada o swojej przygodzie ze sztukami walki Ozdoba. „MMA Attack zaproponowało mi występ na prestiżowej gali to wreszcie postanowiłem spróbować prawdziwej walki.”

Choć jego rywal ma już debiut za sobą Ozdoba nie uważa, że doświadczenie będzie kluczowe do rozstrzygnięcia tej walki. Swojej szansy upatruje w przewadze szybkości i wytrzymałości.

Te dwa atuty i lata treningów mają przynieść Ozdobie zwycięstwo 27 kwietnia w Katowicach. Galę MMA Attack 3, wraz z walką Burneika vs. Ozdoba, będzie można obejrzeć na antenie Polsatu oraz na żywo w Spodku. Sprzedaż biletów prowadzi portal kupbilet.pl, więcej informacji o gali MMA Attack 3 można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/MMAAttack) i Twitterze @MMA_Attack.

Poniżej fotogaleria zdjęć Dawida Ozdoby – w akcji!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.